Skip links

Kurumsal

İstanbul Ambarım

Hakkımızda

İstanbul Ambar Nakliyat; Aynı bölgeye doğru yola çıkması planlanan nakliyat tırlarına, şirketlerin ya da birbirinden bağımsız müşterilerin yük ve eşyalarının yüklenip, müşteriye fiyat avantajı sağlamakta olan nakliyat modelidir.

İstanbul Ambar Kargo olarak lojistik hizmetlerimizde hiç bir kısıtlama yapmayarak İstanbul’dan başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’nin 81 iline  Nakliyat ambar taşımacılık hizmetinde müşterilerine çok cazip fiyat sunarak nakliyat çözümleri üretmektedir.

Ambar taşımacılık hizmeti en karlı ve en hızlı taşınma yöntemlerinden biridir. Yük taşımacılığı yapan firmalar gittikleri bölgelerin nakliyat ambarlarından tekrar yük ve eşyaları alarak geldikleri bölgeye aynı şekilde sevkiyat yaparlar. Komple yük ya da eşya taşıdıkları gibi parçalar halinde de lojistik hizmeti verirler. Bu yöntem sayesinde malzemelerini taşımak isteyen kişi ya da firmalar çok daha uygun maliyetlerle istedikleri bölgeye ulaşabilmektedir.

İstanbul Nakliyat Ambarı denildiğinde akla gelen güvenilir lojistik şirketimiz günlük sevkiyatlar ile  ambar hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınız en kısa bir süre içinde teslim alınarak en kısa bir süre içinde isteniln bölgeye teslim etmekteyiz.